restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Noże japońskie i ostrzałki cudownej jakości

Japońskie noże są w dzisiejszych czasach uważane za jedne z najlepszych noży na świecie. Są niebywale ostre, doskonale sprawdzą się w wszelkiej kuchni. Noże japońskie są wyjątkowe, częstokroć używane są poprzez mistrzów kuchni.
nóż ze stali damasceńskiej
Napisał: FoodBankCENC.org
Na podstawie: http://www.flickr.com


Noże miyabi sg2 (ważne źródło) to noże, jakie ostrością przypominają miecze samurajskie. Cechują się niesłychanie wysoką twardością, oraz także perfekcyjnym designem, wolno więc stwierdzić, że noże miyabi sg2 są idealne pod wszelkim względem. marka Miyabi znana jest z produktów nadzwyczaj wysokiej jakości, w asortymencie mieści się również słynny nóż ze stali damasceńskiej. Noże te są unikatowe, bezsprzecznie wolno oznajmić, iż są to „perełki” wśród noży japońskich. Jeśli szukasz noża o wspaniałej ostrości, twardości i wybornej jakości, to nóż ze stali damasceńskiej (kliknij ten link) z pewnością spełni Twoje wyczekiwania. Należałoby poznać się z całkowitą ofertą firmy Miyabi, bo odszukamy w niej jeszcze dużo noży wspaniałej jakości, przykładowo noże Miyabi 5000 DB lub 7000 D.


Firma Kramer też oferuje japońskie noże oraz ostrzałki, które charakteryzują się świetną wytrzymałością na ścieranie. Ostrzałki kramer z pewnością muszą znaleźć się w każdej, porządnie wyposażonej kuchni. Ostrzałki kramer pozwalają na ostrzenie zarówno noży japońskich, jak również europejskich.
Uzyskiwany stopień ostrości jest nieporównywalnie wyższy, aniżeli ten, jaki osiągniemy za pośrednictwem standardowych ostrzałek. Pożądane byłoby zdecydować się na zakup ostrzałek od polecanej marki Kramer.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-29 15:59:52
Tagi: marka, firma, artykuł