restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

September 2022 archive

Yerba mate jako ulubiony napój wielu osób. Smakowałeś już taki napój?

herbata
Napisał: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com
W obecnych czasach Yerba mate jest ukochanym napojem milionów ludzi na całym świecie. Współczesny człowiek ceni jej walory pobudzające, dodające werwy. Yerba mate jest obfita w witaminy i minerały. Napój ten jest odpowiednikiem herbaty czy kawy, jakie są nagminnie popijane w naszej części świata. Herbata yerba mate zwana jest też herbatą paragwajską. Jednak również w innych państwach zyskuje coraz wyższą renomę. Napar ten robiony jest z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Posiada specyficzny smak, jaki dla wielu jest unikatem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-09-09 23:06:08
Tagi: napój, herbata, Napary

Znajdź hobby dla siebie

kuchnia
Napisał: Lisa Risager
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mieć zajmujące hobby to wielka radość – zawsze, kiedy czujemy się zmęczeni pracą lub znużeni codziennością, zajęcie, które faktycznie lubimy może być dla nas niemałym wybawieniem. Sporo ludzi dałoby wszystko, żeby mieć jakieś hobby, i zapominają o tym, że to m.in. od nich zależy czy będą dostatecznie cierpliwie szukać aż znajdą coś co będzie sprawiało im wyczekiwaną przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-09-09 12:34:07

Potrzebujesz pysznego a równocześnie zdrowego naparu dla siebie? Spróbuj, jak smakuje herbatka Rooibos

filiżanka herbaty
Napisał: Daniel Kruczynski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdego dnia człowiek przyjmuje naprawdę wiele płynów, zarówno do popicia posiłków, jak też dla zwykłego gaszenia pragnienia. Spożywanie odpowiedniej ilości płynów wyjątkowo ważne bywa w sezonie wakacyjnym, gdy panują ukropy i razem z potem traci się cenne elektrolity. Bardzo ważną sprawą bywa, aby pić zdrowe napoje. To, co pijemy, ma ogromne znaczenia dla naszego zdrowia i kondycji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-09-07 02:41:07
Tagi: napój, zdrowie, smak, organizm

Wynajęcie usług cateringowych na ślub to świetny pomysł na oszczędność czasu

wesele
Napisał: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedzenie to niemal w każdym przypadku duża przyjemność, czasem nie wiadomo jednak gdzie dobrze zjeść. Obecnie modne jest jedzenie w ogromnej ilości rozmaitych miejscach, jakie to bywają o sporo tańsze od typowych knajpek. Zamiast wyprawiać się do restauracji najczęściej organizuje się różne rodzaje cateringu. Catering bywa tutaj raczej tanią alternatywą dla zwykłego jedzenia w luksusowej restauracji, jaka z reguły może być dość kosztowna. Co jednak takiego może oferować dobry jak również przetestowany catering? Pozwala on odpowiednio dostosować liczne wymagania nabywców pod to, co każdy pragnie zjeść.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-09-07 01:55:08
Tagi: catering, jedzenie, ślub