restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

May 2019 archive

Czy luksusowe restauracje Wrocław ma okazję nam pokazać?

stoliki w restauracji
Napisał: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy znamy jakieś dobre restauracje?. Nawet jeżeli lubimy gotować, a również uwielbiamy spożywać dania w domu, przy rodzinnej atmosferze, to mimo wszystko, należy się od czasu do czasu wybrać do jakiejś restauracji. Wówczas będziemy posiadali gwarancję, że ktoś nas obsłuży, ktoś przygotuje calutkie jedzenie, poda je, a potem posprząta, zatem my ten czas będziemy mogli poświęcić tak całkowicie naszej rodzinie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-27 15:04:26
Tagi: Rezerwacja, jedzenie, restauracja, kelner, miejsca

Sztuka przyrządzania potraw - zacznij już dzisiaj

Gotowanie to pasja
Napisał: Celebro
Na podstawie: Celebro
Prawdopodobnie większość z nas nie podchodzi do przygotowywania jedzenia ze szczególnie dużą ochotą – zazwyczaj jest to dla nas po prostu rutynowe zajęcie, które musi zostać przez nas wykonane. Równocześnie jednak należy zwrócić uwagę na to, że dla bardzo wielu osób jest to istna życiowa pasja, i raczej nie można się temu dziwić, bowiem wystarczy tylko odrobinę bliżej zaznajomić się z całym tym tematem aby błyskawicznie zobaczyć, że faktycznie jest to niezwykle interesujące.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-24 13:27:27
Tagi: zupy, potrawy, gotowanie, kucharz, eksperyment

Grille gazowe dla profesjonalistów

grillowanie jedzenia
Napisał: Sidney SL Lam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy kochają grillować. Wiadomo, że niektórzy lubią zapraszać znajomych na grilla, a inne osoby wolą wybrać się do kogoś na grilla. Spotkanie ze znajomymi przy grillu jest czymś naprawdę wspaniałym. Dobrze wybrać, więc jakiś porządny grill, który doprowadzi do tego, że cały proces grillowania okaże się naprawdę dobrą zabawą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-20 01:17:28
Tagi: potrawy, grillowanie

Jak efektywnie wyekwipować naszą kuchnię?

Akcesoria do przechowywania przypraw
Napisał: home&you
Na podstawie: home&you
Nie da się zanegować faktu, że duża część z nas lubi jeść. Konsumowanie pysznych posiłków niewątpliwie na stałe wpisało się w nasze dzienne rytuały, dlatego też niezmiernie entuzjastycznie otwieramy się na nowe doświadczenia zagranicznych kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-17 22:25:29
Tagi: dom, gotowanie, pasja, przygotowanie, Składniki

Dla osób kochających herbatę - zapoznaj się z ciekawymi akcesoriami do herbaty

czajniczek
Napisał: Kim MyoungSung
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas pił herbatę. Część osób jest nałogowcami. Posiadają w domu kilkanaście rodzajów herbat i popijają każdego dnia kilka filiżanek. Te osoby wiedzą doskonale jak różnią się smaki herbaty w torebce od tej liściastej parzonej w odpowiedni sposób. Ci ludzie pamiętają o całym rytuale parzenia zawsze, bez względu czy parzą herbatę do śniadania, czy herbatę o siedemnastej. Dla nich bardzo istotne są wszystkie akcesoria do herbaty. Takim ludziom nie jest trudno również przygotować super prezent. Zawsze można kupić kilka herbat i śliczne filiżanki albo fajny dzbanek z zaparzaczem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-15 12:15:30
Tagi: herbata, czajnik, zaparzacz

Kawiarka g.a.t cieszy się sporym powodzeniem

kawiarka g.a.t
Na podstawie: pixabay
Jeżeli uwielbiamy spożywać kawę, to bez wątpienia będziemy zaciekawieni różnymi gadżetami, które pomogą nam w jej odpowiednim przygotowaniu. Wykorzystując dobre sprzęty, mamy szansę okazać się być pewni, że kawa pozyska na zapachu i smaku, a ponieważ większość z nich będzie niesamowicie łatwa w obsłudze, to możemy okazać się być przekonani, że poradzą sobie z tym również początkujące osoby.


Czy już patrzyliśmy jak funkcjonuje aeropress?


Jeśli znudziła nam się kawa w takim stanie, w jakim ją spożywamy, to obowiązkowo musimy korzystać tutaj ze sprzętu, które da nam możliwość szykowania jej w zupełnie inny sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:56:30
Tagi: kawa, bar, Urządzenia, oferta

Jakim sposobem uzyskać fundusze unijne dla niewielkich firm

przedsiębiorstwo
Napisał: dhub limited
Na podstawie: http://www.flickr.com
W okresie komunizmu prawie wszystko było państwowe, a prywatny biznes zwalczany był jak zaraza. Aktualnie, przedsiębiorczość naszych rodaków nie zna granic, potrafimy sobie poradzić z każdym interesem i w każdych warunkach, mimo nieprzychylności urzędników. Z czego się bierze ta polska umiejętność do uprawiania handlu? Przecież w czasach socjalizmu nie mogliśmy nawet próbować takiego handlu... A może jednakże mieliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:04:30

Ostrzeżenie noży: jakiego typu narzędzia są najlepsze? Sprawdzisz więcej w poniższym artykule!

japońskie noże
Napisał: www.SmakProstoty.pl
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Dość istotnym specjalistycznym narzędziem jakie jest stosowane w kuchni jest oczywiście nóż. Bez stosowania odpowiedniego, najwyższej jakości noża niemożliwe byłoby zrobienie obiadu. Im dłużej jednak nasz nóż jest używany, tym staje się on znacznie mniej ostry. Wiele osób stawia więc pytanie: czym można ostrzyć noże stosowane w kuchni?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-13 16:42:31
Tagi: noże, Zwilling, osełki, kamień do ostrzenia

Aktywność oraz wypoczynek w naszych czasach.

jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Joga i jazda na rowerze to fascynujący sposób na rekreacyjne spędzanie wolnego czasu. Masa osób regularnie uprawia jogę oraz jeździ na rowerze. To wyborna rozrywka, która równocześnie wartościowo oddziałuje na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Joga pozwala się wyciszyć i zrelaksować, podobnie jak na przykład jazda na rowerze. Posiadając rower, zdołamy na przykład wybrać się na długą wycieczkę do lasu bądź nad jezioro. To doskonały pomysł na spędzanie gorących i słonecznych dni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-11 00:09:37
Tagi: Rower miejski, wzrost, wolnego czasu, porcelanę

Wszechstronne zastosowanie opakowań

opakowania
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Opakowania pełnią wiele funkcji. Przyciągają spojrzenia klientów, ”namawiają” do zakupu, ale też pełnią jedną, kluczową funkcję: ochronną. Wtedy nie tyle istotny jest ich wygląd, ale ochrona towaru. W produkcji opakowań, jednym z kluczowych elementów jest dobór materiału.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-06 19:19:33
Tagi: Produkty, recykling, uszkodzenie

Organizujesz potańcówkę służbową? Pamiętaj o pysznym cateringu!

catering
Napisał: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Funkcjonujące współcześnie korporacje coraz bardziej skupiają się na tworzeniu zespołów, w jakich ludzie odpowiednio się znają i dzięki temu korzystniej ze sobą współdziałają. Jest to nadzwyczaj istotne i ogromnie wpływa na działanie całej firmy, ponieważ dobrze zmotywowany i gorliwy do funkcjonowania zespół to większa część sukcesu. Z tego względu tak często mówi się dzisiaj o imprezach integracyjnych czy też kilkudniowych wyjazdach szkoleniowych, bowiem bardzo dobrze oddziałują one na relacje w grupie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-03 01:49:25
Tagi: Menu, przekąski, pracownicy

Dokąd zabrać ukochaną na uroczystą kolację? Z pomocą niewątpliwie przyjdzie internet!

nakryty stół, kolacja przy świecach
Napisał: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polacy coraz większą wagę przywiązują do tego, co konkretnie i jak jedzą. Nic zatem nadzwyczajnego, że coraz częściej wychodzimy także do restauracji i coraz większą wagę przywiązujemy do jakości podawanego nam w nich pożywienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-02 02:09:25
Tagi: jedzenie, restauracje, świętowanie