restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

May 2019 archive

Czy luksusowe restauracje Wrocław ma okazję nam pokazać?

stoliki w restauracji
Napisał: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy znamy jakieś właściwe restauracje?. Nawet jeśli lubimy gotować, a także lubimy jeść dania w domu, przy rodzinnej atmosferze, to mimo wszystko, warto się czasami wybrać do jakiejś restauracji. Wtedy będziemy mieli świadomość, że ktoś nas będzie obsługiwał, ktoś przyrządzi calutkie jedzenie, zaserwuje je, a potem posprząta, zatem my ten czas będziemy mogli przeznaczyć tak całkowicie naszej rodzinie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-27 15:04:26
Tagi: Rezerwacja, jedzenie, restauracja, kelner, miejsca

Sztuka przyrządzania potraw - zacznij już dzisiaj

Gotowanie to pasja
Napisał: Celebro
Na podstawie: Celebro
Zapewne większość ludzi nie podchodzi do przygotowywania jedzenia ze szczególnie dużą ochotą – zwykle jest to dla nas po prostu rutynowe zajęcie, które musi zostać przez nas wykonane. Równocześnie jednak musimy zdać sobie sprawę z tego, że dla bardzo wielu osób jest to ogromna życiowa pasja, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ wystarczy tylko odrobinę bliżej zaznajomić się z całą tą tematyką aby w mgnieniu oka zdać sobie sprawę z tego, że rzeczywiście jest to niezwykle interesujące.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-24 13:27:27
Tagi: zupy, potrawy, gotowanie, kucharz, eksperyment

Grille gazowe dla profesjonalistów

grillowanie jedzenia
Napisał: Sidney SL Lam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy kochają grilla. Wiadomo, że niektórzy lubią zapraszać ludzi na grilla, a część osób woli iść do kogoś na grilla. Spotkanie ze znajomymi przy grillu jest czymś rzeczywiście genialnym. Dobrze wybrać, więc jakiś konkretny grill, który sprawi, że ogółem proces grillowania okaże się rzeczywiście dobrą zabawą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-20 01:17:28
Tagi: potrawy, grillowanie

Jak efektywnie wyekwipować naszą kuchnię?

Akcesoria do przechowywania przypraw
Napisał: home&you
Na podstawie: home&you
Nie da się zataić faktu, że każdy z nas kocha jeść. Jedzenie pysznych posiłków niewątpliwie na stałe wpisało się w nasze powszednie obyczaje, tym samym też bardzo entuzjastycznie otwieramy się na nowe doświadczenia zagranicznych kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-17 22:25:29
Tagi: dom, gotowanie, pasja, przygotowanie, Składniki

Dla osób kochających herbatę - zapoznaj się z ciekawymi akcesoriami do herbaty

czajniczek
Napisał: Kim MyoungSung
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas pił herbatę. Część osób jest nałogowcami. Mają w domu kilkanaście rodzajów herbat i popijają codziennie parę filiżanek. Takie osoby wiedzą doskonale jak różnią się smaki herbaty ekspresowej od tej liściastej parzonej w odpowiedni sposób. Ci ludzie pamiętają o pięknym rytuale parzenia zawsze, bez względu czy parzą herbatę do śniadania, czy herbatę o siedemnastej. Dla nich bardzo istotne są wszystkie akcesoria do herbaty. Takim ludziom łatwo również przygotować fajny podarek. Zawsze można wybrać parę herbat i śliczne filiżanki albo fajny dzbanek z zaparzaczem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-15 12:15:30
Tagi: herbata, czajnik, zaparzacz

Kawiarka g.a.t cieszy się sporym powodzeniem

kawiarka g.a.t
Na podstawie: pixabay
Jeśli kochamy pić kawę, to z pewnością będziemy zainteresowani różnymi Urządzeniami, które pomogą nam w jej odpowiednim przygotowaniu. Stosując właściwe urządzenia, możemy być przekonani, że kawa pozyska na zapachu oraz smaku, a skoro większość z nich będzie bardzo prosta w obsłudze, to możemy być pewni, że będą radzić sobie z tym również początkujące osoby.


Aeropress to ciekawa oferta


Jeżeli znudziła nam się kawa w takim stanie, w jakim ją pijemy, to obowiązkowo musimy skorzystać tu z urządzenia, które da nam ewentualność szykowania jej w całkiem inny sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:56:30
Tagi: kawa, bar, Urządzenia, oferta

Jakim sposobem uzyskać fundusze unijne dla niewielkich firm

przedsiębiorstwo
Napisał: dhub limited
Na podstawie: http://www.flickr.com
W czasach socjalizmu dosłownie wszystko było państwowe, a prywatny biznes tępiony był jak zaraza. Dzisiaj, przedsiębiorczość Polaków nie ma granic, potrafimy sobie poradzić z każdym interesem i w każdych warunkach, pomimo złego podejścia urzędników. Z czego wynika ta polska siła do uprawiania handlu? Przecież w czasach socjalizmu nie mieliśmy możliwości treningu... A może jednak mieliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:04:30

Ostrzeżenie noży: jakiego typu narzędzia są najlepsze? Sprawdzisz więcej w poniższym artykule!

japońskie noże
Napisał: www.SmakProstoty.pl
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Najważniejszym specjalistycznym narzędziem używanym w kuchni jest oczywiście nóż. Bez używania właściwego, wysokiej jakości noża niemożliwe byłoby wykonanie śniadania. Im dłuższy czas jednak nasz nóż jest używany, tym staje się on znacznie mniej ostry. Wiele osób stawia więc pytanie: czym można naostrzyć noże wykorzystywane w kuchni?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-13 16:42:31
Tagi: noże, Zwilling, osełki, kamień do ostrzenia

Aktywność oraz wypoczynek w naszych czasach.

jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Joga oraz jazda na rowerze to nietuzinkowy sposób na rekreacyjne spędzanie wolnego czasu. Dużo osób regularnie uprawia jogę oraz jeździ na rowerze. To wspaniała rozrywka, jaka zarazem pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie i samopoczucie. Joga pozwala się wyciszyć oraz zrelaksować, podobnie jak na przykład jazda na rowerze. Mając rower, możemy na przykład wybrać się na długą wycieczkę do lasu czy też nad jezioro. To cudowny pomysł na spędzanie gorących oraz słonecznych dni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-11 00:09:37
Tagi: Rower miejski, wzrost, wolnego czasu, porcelanę

Wszechstronne zastosowanie opakowań

opakowania
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Opakowania pełnią wiele funkcji. Zwracają uwagę klientów, ”namawiają” do zakupu, ale też pełnią jedną, kluczową rolę: ochronną. Wówczas nie tyle ważny jest ich wygląd, ale jak najlepsze zabezpieczenie towaru. W produkcji opakowań, jednym z najważniejszych elementów jest dobór materiału.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-06 19:19:33
Tagi: Produkty, recykling, uszkodzenie

Organizujesz potańcówkę służbową? Pamiętaj o pysznym cateringu!

catering
Napisał: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktywne na obecną chwilę firmy coraz wyraźniej skupiają się na tworzeniu zespołów, w których ludzie właściwie się znają i wskutek tego lepiej ze sobą współdziałają. Jest to niezwykle istotne i ogromnie oddziałuje na funkcjonowanie całej firmy, ponieważ właściwie zmotywowany i zapalony do pracy zespół to większa część sukcesu. Z tego powodu tak często mówi się współcześnie o imprezach integracyjnych bądź kilkudniowych wyjazdach konferencyjnych, ponieważ niezmiernie dobrze oddziałują one na zależności w grupie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-03 01:49:25
Tagi: Menu, przekąski, pracownicy

Dokąd zabrać ukochaną na uroczystą kolację? Z pomocą niewątpliwie przyjdzie internet!

nakryty stół, kolacja przy świecach
Napisał: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polacy coraz większą wagę przywiązują do tego, co konkretnie i jak jedzą. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wychodzimy także do restauracji i coraz większą wagę przywiązujemy do jakości podanego nam w nich pożywienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-02 02:09:25
Tagi: jedzenie, restauracje, świętowanie