restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

May 2019 archive

Czy luksusowe restauracje Wrocław ma okazję nam pokazać?

stoliki w restauracji
Napisał: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto od czasu do czasu zjeść w odpowiednich miejscach. Nawet kiedy lubimy gotować, a także kochamy jeść dania w domu, przy rodzinnej atmosferze, to jednak, trzeba się od czasu do czasu wybrać do jakiejś restauracji. Wtenczas będziemy mieli świadomość, że ktoś nas obsłuży, ktoś przyrządzi całe jedzenie, zaserwuje je, a potem posprząta, zatem my ten czas będziemy mogli przeznaczyć tak w całości naszej familii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-27 15:04:26
Tagi: Rezerwacja, jedzenie, restauracja, kelner, miejsca

Sztuka przyrządzania potraw - zacznij już dzisiaj

Gotowanie to pasja
Napisał: Celebro
Na podstawie: Celebro
Chyba większość z nas nie traktuje gotowania z żadną większą ochotą – zazwyczaj jest to dla nas po prostu rutynowe zajęcie, które musi zostać przez nas wykonane. Z drugiej jednak strony warto wiedzieć o tym, że dla całego mnóstwa osób jest to prawdziwa życiowa pasja, i raczej nie można się temu dziwić, bowiem musimy jedynie nieco bliżej zapoznać się z całą tą tematyką aby błyskawicznie przekonać się, że rzeczywiście może to być niesamowicie wręcz interesujące.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-24 13:27:27
Tagi: zupy, potrawy, gotowanie, kucharz, eksperyment

Grille gazowe dla profesjonalistów

grillowanie jedzenia
Napisał: Sidney SL Lam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy kochają grillować. Wiadomo, że niektórzy lubią zapraszać znajomych na grilla, a inne osoby wolą wybrać się do kogoś na grilla. Spotkanie ze znajomymi przy grillu jest czymś naprawdę wspaniałym. Dobrze wybrać, więc jakiś porządny grill, który doprowadzi do tego, że cały proces grillowania okaże się naprawdę dobrą zabawą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-20 01:17:28
Tagi: potrawy, grillowanie

Jak efektywnie wyekwipować naszą kuchnię?

Akcesoria do przechowywania przypraw
Napisał: home&you
Na podstawie: home&you
Nie da się zanegować faktu, że każdy z nas lubi jeść. Jedzenie pysznych posiłków niewątpliwie na stałe wpisało się w nasze powszednie obyczaje, w następstwie tego też bardzo chętnie otwieramy się na nowe doświadczenia zagranicznych kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-17 22:25:29
Tagi: dom, gotowanie, pasja, przygotowanie, Składniki

Dla osób kochających herbatę - zapoznaj się z ciekawymi akcesoriami do herbaty

czajniczek
Napisał: Kim MyoungSung
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas pił herbatę. Część osób jest nałogowcami. Posiadają w domach kilkanaście typów herbat i popijają każdego dnia parę filiżanek. Te osoby wiedzą doskonale jak różni się smak herbaty w torebce od tej liściastej zaparzonej we właściwy sposób. Ci ludzie pamiętają o pięknym rytuale parzenia zawsze, bez względu czy robią herbatę do śniadania, czy herbatę o siedemnastej. Dla nich ważne są wszelakie akcesoria do herbaty. Tym osobom nie jest trudno też przygotować super prezent. Zawsze można wybrać kilka herbat i śliczne filiżanki albo jakiś dzbanek z zaparzaczem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-15 12:15:30
Tagi: herbata, czajnik, zaparzacz

Kawiarka g.a.t cieszy się sporym powodzeniem

kawiarka g.a.t
Na podstawie: pixabay
Kiedy uwielbiamy pić kawę, to z pewnością będziemy zainteresowani różnymi Urządzeniami, które dopomogą nam w jej lepszym przyszykowaniu. Stosując odpowiednie urządzenia, mamy szansę okazać się być przekonani, że kawa pozyska na zapachu i smaku, a skoro większość z nich będzie bardzo łatwa w obsłudze, to możemy okazać się być pewni, że poradzą sobie z tym nawet początkujące osoby.


Czy już widzieliśmy jak działa aeropress?


Kiedy znudziła nam się kawa w takim stanie, w jakim ją spożywamy, to koniecznie powinniśmy skorzystać tu ze sprzętu, które podaruje nam ewentualność przygotowywania jej w zupełnie odmienny sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:56:30
Tagi: kawa, bar, Urządzenia, oferta

Jakim sposobem uzyskać fundusze unijne dla niewielkich firm

przedsiębiorstwo
Napisał: dhub limited
Na podstawie: http://www.flickr.com
W okresie socjalizmu dosłownie każda rzecz należała do państwa, a prywatny biznes zwalczany był jak zaraza. W dzisiejszych czasach, przedsiębiorczość Polaków nie zna granic, dajemy sobie radę z każdym interesem i w każdych warunkach, mimo nieprzychylności urzędników. Z czego się bierze ta polska moc do uprawiania handlu? Przecież w czasach komuny nie mieliśmy możliwości treningu... A może jednakże mieliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:04:30

Ostrzeżenie noży: jakiego typu narzędzia są najlepsze? Sprawdzisz więcej w poniższym artykule!

japońskie noże
Napisał: www.SmakProstoty.pl
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Dość istotnym fachowym narzędziem używanym w kuchni jest przede wszystkim nóż. Bez używania odpowiedniego, ostrego noża nierealne byłoby wykonanie posiłku. Im dłużej jednak nasz nóż jest używany, tym staje się on wyraźnie mniej ostry. Wiele osób stawia więc pytanie: czym można naostrzyć noże używane w kuchni?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-13 16:42:31
Tagi: noże, Zwilling, osełki, kamień do ostrzenia

Aktywność oraz wypoczynek w naszych czasach.

jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Joga oraz jazda na rowerze to ciekawy sposób na rekreacyjne spędzanie wolnego czasu. Sporo ludzi regularnie uprawia jogę i jeździ na rowerze. To wspaniała rozrywka, która jednocześnie korzystnie oddziałuje na nasze zdrowie i samopoczucie. Joga zezwala się wyciszyć i zrelaksować, podobnie jak na przykład jazda na rowerze. Mając rower, zdołamy na przykład wybrać się na długą wycieczkę do lasu lub nad jezioro. To wspaniały pomysł na spędzanie gorących oraz słonecznych dni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-11 00:09:37
Tagi: Rower miejski, wzrost, wolnego czasu, porcelanę

Wszechstronne zastosowanie opakowań

opakowania
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Opakowania pełnią wiele funkcji. Zwracają uwagę potencjalnych kupców, ”namawiają” do zakupu, ale też pełnią jedną, najważniejszą rolę: ochronną. Wówczas nie tyle ważny jest ich wygląd, lecz jak najlepsze zabezpieczenie produktu. W produkcji opakowań, jednym z kluczowych elementów jest dobór materiału.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-06 19:19:33
Tagi: Produkty, recykling, uszkodzenie

Organizujesz potańcówkę służbową? Pamiętaj o pysznym cateringu!

catering
Napisał: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Funkcjonujące współcześnie korporacje coraz bardziej skupiają się na tworzeniu zespołów, w jakich ludzie odpowiednio się znają i dzięki temu korzystniej ze sobą współdziałają. Jest to nadzwyczaj istotne i ogromnie wpływa na działanie całej firmy, ponieważ dobrze zmotywowany i gorliwy do funkcjonowania zespół to większa część sukcesu. Z tego względu tak często mówi się dzisiaj o imprezach integracyjnych czy też kilkudniowych wyjazdach szkoleniowych, bowiem bardzo dobrze oddziałują one na relacje w grupie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-03 01:49:25
Tagi: Menu, przekąski, pracownicy

Dokąd zabrać ukochaną na uroczystą kolację? Z pomocą niewątpliwie przyjdzie internet!

nakryty stół, kolacja przy świecach
Napisał: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polacy coraz większą uwagę przywiązują do tego, co dokładnie i jak jedzą. Nic zatem nadzwyczajnego, że coraz częściej wychodzimy również do restauracji i coraz większą uwagę przywiązujemy do jakości podanego nam w nich pożywienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-02 02:09:25
Tagi: jedzenie, restauracje, świętowanie