restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

May 2019 archive

Czy luksusowe restauracje Wrocław ma okazję nam pokazać?

stoliki w restauracji
Napisał: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto od czasu do czasu zjeść w odpowiednich miejscach. Nawet kiedy lubimy gotować, a także kochamy jeść dania w domu, przy rodzinnej atmosferze, to jednak, trzeba się od czasu do czasu wybrać do jakiejś restauracji. Wtenczas będziemy mieli świadomość, że ktoś nas obsłuży, ktoś przyrządzi całe jedzenie, zaserwuje je, a potem posprząta, zatem my ten czas będziemy mogli przeznaczyć tak w całości naszej familii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-27 15:04:26
Tagi: Rezerwacja, jedzenie, restauracja, kelner, miejsca

Sztuka przyrządzania potraw - zacznij już dzisiaj

Gotowanie to pasja
Napisał: Celebro
Na podstawie: Celebro
Zapewne większość ludzi nie podchodzi do przygotowywania jedzenia ze szczególnie dużą ochotą – zwykle jest to dla nas po prostu rutynowe zajęcie, które musi zostać przez nas wykonane. Równocześnie jednak musimy zdać sobie sprawę z tego, że dla bardzo wielu osób jest to ogromna życiowa pasja, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ wystarczy tylko odrobinę bliżej zaznajomić się z całą tą tematyką aby w mgnieniu oka zdać sobie sprawę z tego, że rzeczywiście jest to niezwykle interesujące.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-24 13:27:27
Tagi: zupy, potrawy, gotowanie, kucharz, eksperyment

Grille gazowe dla profesjonalistów

grillowanie jedzenia
Napisał: Sidney SL Lam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy uwielbiają grilla. Oczywiście niektórzy lubią zapraszać znajomych na grilla, a część osób woli wybrać się do kogoś na grilla. Spotkanie ze znajomymi przy grillu jest czymś naprawdę genialnym. Dobrze kupić, więc jakiś konkretny grill, który sprawi, że ogółem proces grillowania będzie faktycznie wyśmienitą zabawą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-20 01:17:28
Tagi: potrawy, grillowanie

Jak efektywnie wyekwipować naszą kuchnię?

Akcesoria do przechowywania przypraw
Napisał: home&you
Na podstawie: home&you
Nie da się zataić faktu, że każdy z nas kocha jeść. Jedzenie pysznych posiłków niewątpliwie na stałe wpisało się w nasze powszednie obyczaje, tym samym też bardzo entuzjastycznie otwieramy się na nowe doświadczenia zagranicznych kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-17 22:25:29
Tagi: dom, gotowanie, pasja, przygotowanie, Składniki

Dla osób kochających herbatę - zapoznaj się z ciekawymi akcesoriami do herbaty

czajniczek
Napisał: Kim MyoungSung
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas pił herbatę. Niektórzy z nas są nałogowcami. Mają w domu kilka typów herbat i popijają każdego dnia parę filiżanek. Takie osoby wiedzą bardzo dobrze jak różni się smak herbaty w torebce od tej liściastej zaparzonej we właściwy sposób. Ci ludzie pamiętają o pięknym rytuale parzenia za każdym razem, bez względu czy robią herbatę do śniadania, czy herbatę o siedemnastej. Dla nich bardzo istotne są wszystkie akcesoria do herbaty. Takim ludziom łatwo też przygotować fajny prezent. Zawsze można wybrać parę herbat i śliczne filiżanki albo jakiś dzbanek z zaparzaczem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-15 12:15:30
Tagi: herbata, czajnik, zaparzacz

Kawiarka g.a.t cieszy się sporym powodzeniem

kawiarka g.a.t
Na podstawie: pixabay
Jeżeli kochamy spożywać kawę, to z pewnością będziemy zaciekawieni różnymi Urządzeniami, które dopomogą nam w jej lepszym przyszykowaniu. Wykorzystując dobre sprzęty, możemy okazać się być pewni, że kawa zyska na zapachu oraz smaku, a skoro większość z nich okazuje się być niesamowicie łatwa w obsłudze, to mamy szansę być przekonani, że będą radzić sobie z tym nawet początkujące osoby.


Aeropress to interesująca oferta


Kiedy znudziła nam się kawa w takim stanie, w jakim ją spożywamy, to obowiązkowo powinniśmy korzystać tutaj z urządzenia, które zaoferuje nam ewentualność przygotowywania jej w zupełnie inny sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:56:30
Tagi: kawa, bar, Urządzenia, oferta

Jakim sposobem uzyskać fundusze unijne dla niewielkich firm

przedsiębiorstwo
Napisał: dhub limited
Na podstawie: http://www.flickr.com
W czasach socjalizmu dosłownie wszystko było państwowe, a prywatny biznes tępiony był jak zaraza. Dzisiaj, przedsiębiorczość Polaków nie ma granic, potrafimy sobie poradzić z każdym interesem i w każdych warunkach, pomimo złego podejścia urzędników. Z czego wynika ta polska siła do uprawiania handlu? Przecież w czasach socjalizmu nie mieliśmy możliwości treningu... A może jednak mieliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-14 14:04:30

Ostrzeżenie noży: jakiego typu narzędzia są najlepsze? Sprawdzisz więcej w poniższym artykule!

japońskie noże
Napisał: www.SmakProstoty.pl
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Najważniejszym fachowym narzędziem używanym w kuchni jest przede wszystkim nóż. Bez stosowania właściwego, ostrego noża nierealne byłoby zrobienie obiadu. Im dłużej jednak nasz nóż jest używany, tym staje się on mniej ostry. Wiele osób stawia więc pytanie: czym można ostrzyć noże wykorzystywane w kuchni?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-13 16:42:31
Tagi: noże, Zwilling, osełki, kamień do ostrzenia

Aktywność oraz wypoczynek w naszych czasach.

jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Joga oraz jazda na rowerze to nietuzinkowy sposób na rekreacyjne spędzanie wolnego czasu. Dużo osób regularnie uprawia jogę oraz jeździ na rowerze. To wspaniała rozrywka, jaka zarazem pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie i samopoczucie. Joga pozwala się wyciszyć oraz zrelaksować, podobnie jak na przykład jazda na rowerze. Mając rower, możemy na przykład wybrać się na długą wycieczkę do lasu czy też nad jezioro. To cudowny pomysł na spędzanie gorących oraz słonecznych dni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-11 00:09:37
Tagi: Rower miejski, wzrost, wolnego czasu, porcelanę

Wszechstronne zastosowanie opakowań

opakowania
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Opakowania pełnią wiele funkcji. Przyciągają spojrzenia klientów, ”namawiają” do kupna, ale przede wszystkim pełnią jedną, podstawową rolę: ochronną. Wówczas nie tyle liczy się ich wygląd, ale ochrona produktu. A każdy towar wymaga odmiennego potraktowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-06 19:19:33
Tagi: Produkty, recykling, uszkodzenie

Organizujesz potańcówkę służbową? Pamiętaj o pysznym cateringu!

catering
Napisał: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Funkcjonujące współcześnie korporacje coraz bardziej skupiają się na tworzeniu zespołów, w jakich ludzie odpowiednio się znają i dzięki temu korzystniej ze sobą współdziałają. Jest to nadzwyczaj istotne i ogromnie wpływa na działanie całej firmy, ponieważ dobrze zmotywowany i gorliwy do funkcjonowania zespół to większa część sukcesu. Z tego względu tak często mówi się dzisiaj o imprezach integracyjnych czy też kilkudniowych wyjazdach szkoleniowych, bowiem bardzo dobrze oddziałują one na relacje w grupie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-03 01:49:25
Tagi: Menu, przekąski, pracownicy

Dokąd zabrać ukochaną na uroczystą kolację? Z pomocą niewątpliwie przyjdzie internet!

nakryty stół, kolacja przy świecach
Napisał: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polacy coraz większą uwagę przywiązują do tego, co dokładnie i jak jedzą. Nic zatem nadzwyczajnego, że coraz częściej wychodzimy również do restauracji i coraz większą uwagę przywiązujemy do jakości podanego nam w nich pożywienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-02 02:09:25
Tagi: jedzenie, restauracje, świętowanie