restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Twoja energia tkwi w zdrowej wodzie. Na co ma wpływ woda?

Z pewnością wszyscy doskonale wiemy, że nasze ciało składa się w większości z wody. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Stąd też tak istotne jest nieustanne picie wody. Możliwe, że nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej się starzeją i są łatwym celem ataku dla różnych schorzeń oraz wirusów.

butelka czystej wody mineralnej
Napisał: 欣盈
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesny tryb życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Bywamy przemęczeni, dużą część naszego czasu poświęcamy pracy. Nie odpoczywamy, zbyt mało śpimy. Do tego wszystkiego, okropnie się żywimy. Jadamy cokolwiek i gdziekolwiek. W zasadzie, chodzi nam jedynie o zaspokojenie ssącego głodu. Tymczasem, nasz organizm do prawidłowego działania potrzebuje odpowiedniej ilości witamin i minerałów.

Jeśli uznasz, że opublikowane w tym tekście informacje są ciekawe, przeczytaj ponadto szczegóły w tekście. Będą tam tak samo wartościowe dane.

Bardzo ważna jest także woda.

Napoje, po które najczęściej sięgamy, aby zlikwidować pragnienie, są niezbyt zdrowe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to tylko przez chwile przynosi nam ukojenie, ale prawie wcale nie myślimy o tym, jak ogromne spustoszenie czynią one w naszym ciele.

Także wody mineralne nie zawsze są zdatne do picia. Większość z tych, które możemy kupić w sklepach, choć zawierają dużo minerałów, niestety, podobnie jak inne pożywienie, zakwasza nasze komórki - warte przeczytania. Co w takim wypadku robić? Jak obronić się przed chorobami?

Jedyną całkowicie bezpieczną wodą dla naszego zdrowia jest woda jonizowana alkaliczna. Dlaczego właśnie ona? Przeróżne badania,wykonywane w różnych państwach na świecie, potwierdzają, że powodem rozmaitych problemów jest zakwaszanie komórek. A przecież, w środowisku alkalicznym nie jest w stanie się rozwijać żadna choroba. Dlatego spożywanie wody jonizowanej to najlepsza profilaktyka. To sposób na wieczną młodość i szczęśliwe życie w dobrym zdrowiu.

Nawet najlepsze suplementy diety nie pomogą nam, jeśli nie odkwasimy naszego organizmu. Także zdrowe i kipiące od witamin owoce oraz warzywa posiadają mnóstwo kwasów, które później zalegają w naszym organizmie. Jedynie picie wody jonizowanej pomoże nam nie tylko pozbyć się wszelkich chorób, ale również skutecznie im zapobiegać.


Napisał: M.G.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-03-20 15:30:55
Tagi: woda, napoje, warzywa, kawa, rynek, ciało, organizm, choroba, życie, państwa