restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

January 2018 archive

Tradycyjne imbryki emaliowane - świetna wytworność, klasa i styl

Imbryk
Napisał: Bodum
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Standardowe czajniki emaliowane kojarzą nam się nierzadko z czajnikami, jakich ongiś używały nasze babci. Okazuje się, że imbryki emaliowane znów cieszą się wziętością i znowu wpisują się w bieżące trendy mody, tym bardziej, iż zostały one trochę bardziej unowocześnione i prezentują się w znacznym stopniu lepiej niż jego prekursorzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:47:23
Tagi: czajnik, rynek, dzieci, design, elektryczny

Z jakiego powodu konsumpcja soków jest niezbędne we właściwej diecie.

Jabłka
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Bardzo dużo jakości odżywczych w tym witamin posiadają warzywa oraz owoce. Natomiast dzieci nie zawsze będą gustowały za ich surową postacią. Powinno się wtedy zamienić ich dietę na przykład przecieranymi albo gotowanymi warzywami jak i owocami. Jednak jest jeszcze łatwiejszy sposób niż nam się wydaje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:09:42
Tagi: owoce, jabłka, soki

Palarnia kawy musi prezentować dobre mieszanki

kawa
Napisał: VillageHero
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na świecie mieszka mnóstwo ludzi, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez spożycia filiżanki kawy. To właśnie powoduje, że ich producenci poszukują co chwilę nowych sposobów na odkrycie kolejnych smaków i zapachów, a też na to, żeby kawa jak najmniej podrażniała żołądek. To także powoduje, że ilość jej zwolenników cały czas wzrasta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:09:41
Tagi: smak, zapachy, producent

Które dodatki powinny odnaleźć się w naszych kuchniach?

kuchnia
Na podstawie: pixabay
Gromadzenie niezbędnych dodatków w kuchni może być względnie problematyczne, bo potrzeby mamy na ogół duże. Kuchnia to pomieszczenie, w którym przebywamy naprawdę często i spędzamy zwykle wiele czasu. Winniśmy zatem zadbać o to, aby posiadać różnego typu dodatki i narzędzia, dzięki którym przygotowanie posiłków będzie krótkie i proste. Co winniśmy kupić?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:09:41
Tagi: kuchnia, dodatki, akcesoria, garnki

Jeśli szukamy pomysłu na podarek wówczas przyzwoicie szukać w dziale prezenty luksusowe

whisky
Napisał: Lars Sinda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba nie ma na globie takiej osoby, jaka nie tylko nie celebrowałaby dowolnego święta i jakiejś uroczystości rokrocznie, ale też nie ma zapewne takiej osoby, jaka nie weseliłaby się z otrzymania jakiegoś podarunku od serca. Tak jakoś jest ogół zaprogramowane, że gdy przyjmuje jakiś podarunek wtenczas w naszym organizmie emituje się hormon szczęścia, który sprawia, iż jesteśmy zadowoleni i weselimy się z tego, że ktoś o nas pomniał i przyrządził jakiś porządny podarek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:09:41
Tagi: alkohol, produkt, podarunek

Jakie są główne zalety tak lubianego miodu, w jaki sposób sprawdzić, czy jest on prawdziwy.

miód
Napisał: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Natura daje nam bardzo dużo cennych rzeczy, i są one dużo bardziej pożyteczne od wszystkich związków i preparatów produkowanych w fabrykach chemicznych. Można do nich przykładowo zaliczyć miód, którego funkcje lecznicze i zdrowotne znane są od tysięcy lat. Już dawni Egipcjanie, Grecy i Rzymianie wiedzieli, że jego regularne spożywanie poprawia odporność organizmu i leczy różne choroby, i wiedza ta nadal jest aktualna. Starożytni byli świadomi skuteczności miodu, lecz nie wiedzieli dlaczego ma on tak drogocenne działanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:58:57
Tagi: choroby, dolegliwość, pasieka

Jedność - gwarancja zadowolenia

Snaks pallets
Napisał: mz
Urodziliśmy się w latach, w których w zasadzie wszyscy mają prawo założyć swoją firmę. Wolny rynek dla wielu będzie spełnieniem marzeń, umożliwiających realizację najskrytszych pragnień, dla innych z drugiej strony jest to zmora spędzająca sen z powiek. Oczywiście punkt widzenia jest zależny od punktu siedzenia, przy czym niepodważalne jest, że możliwość prowadzenia prywatnej firmy jest czymś, co zezwoli nam czuć się całkowicie niezależnym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:44:33
Tagi: projekt, rynek, firma, przedsiębiorstwo, usługa, profit, przedsięwzięcie, kapitalizm

O czym trzeba pamiętać kupując danie w restauracji? Jakie lokale są szczególnie godne uwagi?

restauracja
Napisał: Nina Matthews Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiemy, jak poważną rolę spełnia odpowiednia dieta niosąca za sobą niezbędne składniki odżywcze. Przyrządzając posiłki w domu mamy możliwość, aby dobrać rozmaite składniki tak, by były one jak najbardziej przyjazne dla naszego zdrowia. Choć z reguły najsmaczniejsze wydają nam się potrawy przygotowane w domu, szerokie grono osób nadal decyduje się na goszczenie w restauracjach i korzystanie z cateringu- kiedy możemy mieć pewność, że kupione posiłki są w stanie spełnić wszystkie standardy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:42:42
Tagi: potrawy, dania, posiłki, standardy

Herbata - niesamowity dar matki natury

herbata
Na podstawie: pixabay.com
Herbata jest znana i lubiana od wielu stuleci z powodu swojego wyjątkowego smaku ale również ze względu na swoje właściwości zdrowotne. Co roku na całym świecie spożywane są miliony filiżanek naparu z rośliny camellia sinensis. Co ciekawe pomimo olbrzymiej różnorodności typów herbaty, to spora większość z nich powstaje z tej samej rośliny. Żyjemy w czasach, w jakich nawet najbardziej egzotyczne produkty możemy nabyć w przysłowiowym sklepie na rogu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:42:41
Tagi: liście, napar, oferta, mieszanka

Masa ludzi lubi piec różne smakołyki dla swoich znajomych - do tego potrzebny jest dobry sprzęt

Toshiba STOR.E ART 4
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl
Istnieją tacie osoby, które twierdzą, że gotowanie to ich żywioł. Kochają pichcić, próbować oraz częstować swymi wypiekami bliskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-05 10:31:27
Tagi: film, czas, sprzęt, sprzedaż