restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

W nowoczesnej kuchni sprawdzą się praktyczne akcesoria do trunków

Wszyscy lubimy przyjęcia. Jest to sposobność do zgromadzeń, dialogów i momentu spokoju w tym zapracowanym, zabieganym czasie. Każdy człowiek zaczyna zwracać uwagę na niuanse i wystrzałowe rzeczy, a takim na pewno są coolery do wina.


Alkohol może stać cały czas na stoliku i schładzać się. Nie ma również obawy, że do wina ogrzeje się i przestanie spełniać swoją misję. Wystarczy zamienić lód, żeby wciąż świetnie realizował swoje zadanie i doskonale przy tym wyglądał. Wino w chwili podawania winno być zimne, nawet gdy spotkanie odbywa się w ogrodzie, a wieczór jest duszny, parny. W takim przypadku jego zimno jeszcze bardziej docenią biesiadnicy.

Torba na butelkę wina (zobacz: wina węgierskie) to idealne rozwiązanie, aby wygodnie i elegancko przynieść wino na piknik, grill, czy też inne okazje. Torba nada się również jako opakowanie butelki wina, jaka ma być dostarczona jako podarek. Na dodatek torbę można wyposażyć w cooler, co uczyni, że wino będzie od razu posiadało stosowną temperaturę do podania. Poza tym w coolerze mogą być miejsca na kieliszki, więc serwując trunek również kieliszki będą idealnie schłodzone.

wino i ser
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coolery do wina skonstruowane z połączenia najlepszej jakości stali szlachetnej szlifowanej na wysoki połysk będą wyglądać świetnie i elegancko na każdym stole. Ten gatunek coolerów wyróżnia minimalistyczny wygląd i wysoka jakość skonstruowania. Ponadto, aby być pewnym, że wino posiada stosowną temperaturę, jest możliwość użyć specjalnego ciepłomierza.

Kieliszki to bardzo istotna choć często niedoceniana kwestia. Forma kieliszków jest dobierana do właściwego alkoholu. To w nim kumulują się wonności przenikające potem do nosa amatora win.


Plastykowy z oferty tego sklepu bardzo dobrze spisze się nawet w trakcie bardzo skwarnych dni. Wewnątrz butelki znajduje się ruchomy wkład, który powinno się uprzednio zmrozić w zamrażarce. Dlatego że wkład wypełniony jest specjalnym żelem, gdy umieścimy go z powrotem w środku bidonu, będzie on podtrzymywał niską temperaturę picia przez bardzo długi czas. Jest to niezwykle sprytna butelka z wbudowanym wkładem chłodzącym, który podtrzymuje temperaturę zimnego picia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-03-20 15:28:29
Tagi: cooler, kieliszki, wino, alkohol, zamrażarka, torba