restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Pichcenie Moją pasją jest kuchnia

Mym ukochanym zajęciem jest pichcenie. Kuchnia to wnętrze w którym się wyciszam i mam czas na bycie sam na sam ze sobą oraz swymi myślami. W pośpiechu dnia codziennego, natłoku zajęć pitraszenie jest dla mnie jedynym ze sposobów na zrelaksowanie. Gotuję dla rodziny, przyjaciół dla osób z jakimi kocham spędzać czas wolny. Przez pichcenie pokazuję im, jak ważni są dla mnie. W me pichcenie wkładam bardzo dużo serca, gdyż to jest po prostu moja pasja. Gotowanie daje mi wielką radość, a jeszcze większą wówczas kiedy moje potrawy smakują mym krewnym. W kuchni lubię różnorodność, więc staram się żeby moje potrawy też takie były.

zdrowa dieta
Napisał: Złoty Potok
Na podstawie: Złoty Potok
W kuchnie istotną rolę spełnia kuchenka. Mogą to być zarówno płyty gazowe do zabudowy Amica, jak też płyty gazowe do zabudowy Hotpoint Ariston. Polacy znani są z tego, iż kochają dobrze zjeść. Zdaje mi się, że klasyczną kuchnię staropolską zamieniają na zdrowszą. W dalszym ciągu istnieje kuchnia lokalna, która w znacznej mierze nawiązuje do staropolskich obyczajów kulinarnych. Trzeba jednakże powiedzieć, iż w ostatnich latach odmieniły się na nasze nawyki żywieniowe. Nie ma już miejsca na kuchnię „kuchnię PRL-u”. Była to siermiężna kuchnia kryzysu z niedużą ilością przypraw, jarzyn. Zupełnie nie zwracano uwagi na estetykę podawanych dań - fajne plyty gazowe do zabudowy amica. Pojawiał się na stołach królik, baranina, mięso końskie, sznycel pożarski. Panowały zasmażki. Przypomnijmy sobie choćby szpinak, do zjadania którego zmuszano nas w przedszkolach. Współcześnie się nim zachwycamy. Podawany jest na wiele rozmaitych sposobów, np. z rozpuszczonym serem gorgonzola oraz suszonymi pomidorkami czy też sałatka z liści szpinaku z gruszkami. Ostatnie dwadzieścia lat, kiedy Polacy wreszcie mieli okazję wyjeżdżać za granicę, poznawać nowe kraje, ich kulturę, ich kuchnię, sporo zmieniło. Zobaczyli, iż pitraszenie może być dziełem sztuki!kobieta w kuchni
Napisał: Shutterstock
Na podstawie: Shutterstock
Za to hobby mojego współmałżonka jest zupełnie inne - są nim laptopy. Reperuje też wszelkie radia i telewizory i inne elektroniczne urządzenia. Na jego biurku leżą płyty główne, płyty główne Gigabyte. Mąż (poradnia małżeńska wrocław) jest w stanie zreperować każdy laptop. Nasi znajomi o tym wiedzą, i bardzo często korzystają z jego wsparcia. Nasz starszy syn podziela hobby ojca, młodszy z kolei poszedł w moje ślady - spory wybór.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-03 06:50:06
Tagi: komputer, kuchnia, potrawy, sznycel