restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Czym kierować się podczas wyboru sali czy restauracji na różnego rodzaju uroczystości? Na co zwrócić uwagę?

Planujemy jakieś ważne wydarzenie i nie chcielibyśmy robić przyjęcia w domu, jedynie zorganizować coś w lokalu. Jak zwykle pojawia się dylemat, które miejsce wybrać? Czym kierować się przy wyborze takiego lokalu?. Z reguły poszukiwania rozpoczynamy gdzieś blisko nas, jest to spowodowane tym, żeby każdy z gości mógł bez problemu dojechać.


Aby nie zabrało im to bardzo dużo czasu. Tak jest w przypadku mniejszych spotkań, jeśli natomiast chodzi o ślub, tu sytuacja jest zgoła inna. W związku z tym, iż zapewniamy gościom nocleg, miejsce na wesele często wybierane jest już dalej od domu. Szczególnie, że z reguły jest to większa impreza, na jakiej jest dużo osób z różnych stron naszego kraju, a nawet świata. W tym momencie więc nie sposób wszystkich zadowolić i zawsze ktoś będzie musiał przyjeżdżać z daleka. Dlatego też, gdy organizując wesele Lubin będzie miał w ofercie idealną salą (choćby w restauracji Stare Mury), możemy spokojnie właśnie w tym mieście zorganizować przyjęcie, nawet jeśli będzie to daleko od naszego miejsca zamieszkania.

restauracja z okrągłymi stolikami
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
Następną rzeczą jest ilość miejsc, odnośnie bardzo rozbudowanych przyjęć może to być informacja kluczowa, a wręcz dyskwalifikująca część miejsc. Przykładowo, gdy marzy nam się doskonała restauracja (pizza legionowo) Lubin zapewne posiada całą masę mniejszych w ofercie, natomiast takich, jakie są w stanie pomieścić przykładowo 200 osób, na pewno nie ma już tak dużo. Z tego powodu też, jak przyjecie jest faktycznie spore trzeba sprawdzić jak przedstawiają się możliwości danych miejsc. Może być tak, że nasze wymogi odnośnie powierzchni samego miejsca spełnia tylko kilka restauracji (my polecamy staremury.eu/). W takim wypadku możliwości wyboru będą ograniczone. Znaczenie prościej jest zorganizować spotkanie w restauracji jedynie dla najbliższej rodziny.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to wejdź do kolejnego tekstu i czytaj całość tutaj o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Często w tego typu miejscach mogą bez problemu odbywać się dwa lub więcej przyjęć jednocześnie, nie kolidując ze sobą w żadnym razie.


Istotną kwestią jest rzecz jasna cena. Dobrze by to miejsce posiadało już w ofercie zróżnicowane menu do wyboru, w różnym przedziale cenowym. W takim wypadku można zdecydować się na coś w obrębie naszego budżetu. Przydatna jest również informacja odnośnie alkoholu. Idealnie gdyby można było zamówić trunki we własnym zakresie. Wtedy można bardzo zmniejszyć koszty zaopatrując się przykładowo w hurtowni z alkoholami. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na to, jakiego rodzaju inne usługi oferuje konkretny lokal w cenie wynajmu. Czy należy dodatkowo zapłacić za udekorowanie sali, za bukiety na stołach, lub dostęp do sali z bilardem. Dobrze jest takie rzeczy sprawdzić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-05 02:30:25
Tagi: przyjęcie, ślub, impreza, restauracja, koszty, lokal