restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Czy istnieją sprawdzone prezenty dla panów? Co wybrać oraz czy zawsze musi być to coś poważnego?

Szukanie podarunków to nie jest proste zadanie. Tym bardziej trudno jest jak chcemy kupić prezent dla mężczyzny. Wiadomo, iż komuś płci męskiej nie kupimy kwiatów czy ładnej bombonierki, czyli tego czym panie zadowoliłyby się z pewnością. Dlatego tu sprawa jest Trochę trudniejsza. Jakie zatem upominki mogą być dobrym pomysłem dla mężczyzn.


Kubek termiczny Bodum
Napisał: homard.net
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn lubi gadżety. Kupując coś takiego jest duże prawdopodobieństwo, że obdarowana osoba ucieszy się. Z gadżetami też jest tak, iż możemy mieć ich dużą ilość, a stale nabywamy nowe. Dlatego nie ma większego znaczenia, że solenizant może już mieć coś podobnego, ponieważ ta nowa rzecz, jaką dostał od nas może posiada więcej funkcji, albo lepiej się sprawdzać. Dlatego nawet jeśli ktoś posiada kubek termiczny, to kolejny do kolekcji na pewno się przyda. Możemy przecież używać go jedynie w pracy. A oprócz tego wiadomo, iż jakość takich kubków jest naprawdę różna i nie zawsze sprawdza się dobrze ten, jaki mamy. Kolejną rzeczą mogą być słuchawki bezprzewodowe, jakie są czymś bardzo wygodnym. Słuchawki to gadżet, jaki może się szybko popsuć, z tego powodu nowa para z pewnością zostanie i tak użyta. Więcej tu: markowy kubek termiczny.

Kolejny typ podarunków to takie, jakie wręcza się trochę po to aby pośmiać się wraz z solenizantem. Najczęściej to właśnie panowie lubią dawać sobie takie prezenty w męskim gronie. Takim przykładem jest Autoblow 2, czyli popularny erotyczny gadżet. Kolejnym podarunkiem skierowanym specjalnie do mężczyzn jest publikacja Porąb i Spal, która może zaciekawić nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za czytaniem książek.

Zajmujący tekst? Jeśli tak uważasz, to równie wciągające treści znajdziesz także we wpisie, który jest tutaj!

To swego rodzaju pochwała życia blisko natury z bardzo męskim spojrzeniem na świat, ale też pełna anegdot, wciągająca opowieść. Dla interesujących się tematem: strona producenta.


Słuchawki Creative HQ-1450
Napisał: Creative
Na podstawie: Creative
Jak widać przykładów interesujących prezentów możemy troszkę znaleźć. Trzeba tylko przeanalizować czy można pozwolić sobie na luźne podejście oraz wręczyć coś, co wywoła uśmiech na twarzy solenizanta, czy też może jednak powinno to być coś poważnego. Wszystko zależy od tego jakie relacje mamy z obdarowywaną osobą, albo także na jakiej stopie koleżeństwa jesteśmy. Jest to bardzo istotna kwestia, bo pomyłka może nas sporo kosztować. Co ważne może nam grozić to, iż obrazimy albo ośmieszymy obdarowaną osobę, a tego byśmy przecież nie chcieli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-30 00:55:33
Tagi: Zadanie, rodzaj, typ, pomyłka