restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Idealne ciasta na urodzinach dzieci

Torty traktuje się jako jedną z największych atrakcji wszystkich urodzin. To ten wyrób cukierniczy staje się kluczowym i oczekiwanym daniem przyjęć. Piękne torty dla dzieci to artystyczne, personalizowane wypieki. Twórcy wytwarzają je za pomocą masy cukrowej, lukru i różnych posypek, za pomocą których torty na zamówienie są niesamowitymi dziełami sztuki i podbijają serca małych konsumentów.
tort urodzinowy
Napisał: Counselman Collection
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby tworzące nietuzinkowe torty w nurcie zwanym angielskim to w większości ludzie odznaczający się znacznymi zdolnościami artystycznymi. Dzięki nim mogą stworzyć tort podobny do postaci z ulubionej kreskówki, książki lub zabawki. torty (polecamy https://www.sweet-home.pl/34,Torty_dla_dzieci.html) na zamówienie mogą także odwzorowywać pasje małego solenizanta. Masa, z której wykonane są zdobienia, jest bardzo plastyczna, w związku z czym można odzwierciedlić w niej różne stempelki oraz foremki, by stworzyć ciekawy wzór. Absolutnym hitem są zdobienia 3D, które maluch może zwyczajnie zjeść. Ceny takich wypieków są niełatwe do dokładnego wyznaczenia, ponieważ zazwyczaj to właśnie zleceniodawca wybiera, co ma zostać wykonane, podając również budżet jakim dysponuje. Przed wyborem najbardziej odpowiadającej cukierni lub osoby, która wykonuje artystyczne torty dla dzieci, warto zapoznać się starannie z dotychczasowymi pracami artysty oraz przeczytać referencje. Uniknie się wówczas niemiłych niespodzianek, a Mała Syrenka nie będzie przedstawiona, jak sardynka wyciągnięta z konserwy. W Internecie znaleźć można wiele stron zawierających galerię artystycznych wypieków, w związku z czym rodzice mają bardzo duży wybór. Torty na zamówienie oferują nie tylko firmy cukiernicze, lecz także osoby prywatne, które swoje artystyczne zdolności, łączą z talentem do pieczenia. Masa cukrowa, z której wykonane są dekoracje, składa się z cukru pudru i żelatyny a także wody i barwników. Jej konsystencja przypomina modelinę, niezwykle prosto więc kroić, przycinać i formować z niej dowolne formy. Mimo że masa ma śnieżnobiały kolor, można ją swobodnie farbować, za pomocą barwników spożywczych. Możliwy jest także zakup gotowych, wielobarwnych produktów. Masa cukrowa nadaje się do jedzenia, jednak jest niezwykle słodka, z tego powodu skonsumują ją tylko ogromni miłośnicy słodkości.
tort urodzinowy
Napisał: NatalieMaynor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przeważenie nie stanowi to przeszkody, ponieważ w większości wypieków można ją niezwykle łatwo oddzielić od całości. Masa jest bardzo miękka i krojenie tortu przebiega tak, jak w standardowych ciastach.Więcej informacji: tort Wrocław


Torty artystyczne są niezwykle pracochłonne, jeżeli jesteśmy pewni dokonania zamówienia, nie możemy tego załatwić zbyt późno. Dopracowanie tego małego dzieła oraz ustalenie koncepcji z zamawiającym wymaga czasu. Warto zwracać na to uwagę i zlecić wykonanie tortu należycie wcześniej.
Twórcze torty na zamówienie mogą być jednocześnie nietuzinkowym prezentem, jak i atrakcją imprezy urodzinowej każdego dziecka - przeczytaj. Młody solenizant i jego goście na pewno będą bardzo zadowoleni z niezwykłego wyglądu wyboru.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:18:23
Tagi: wzór, torty, barwniki