restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Delikatesy – na ogół wielobranżowe sklepy dla każdego

Niegdyś delikatesy kojarzyły się kupującym w szczególności z smakowitymi drożdżówkami, świeżymi warzywami i owocami oraz innymi produktami, które zakupują osoby mieszkające niedaleko takiego sklepiku. Dzisiaj coraz częściej w delikatesach możemy dostać coraz bardziej wyszukane produkty takie, jak chociażby kapsułki dolce gusto czy też cukier brzozowy.


kapsułki do eskpresu
Napisał: Thomas Cloer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie małe, najczęściej osiedlowe sklepiki nie są już miejscem, w którym klienci zakupują jedynie najpotrzebniejsze produkty wstępując do sklepu przy okazji wracając z domu. Współcześnie delikatesy są miejscem, gdzie można kupować towary nie tylko z najwyższej półki, jak wymieniony już cukier brzozowy, ale także takie, których nie sposób kupić gdzieś indziej. Również przyjemna, przeważnie znana nam obsługa jest jest pewnością atutem tego typu małych sklepów. Bliższy kontakt klienta i sprzedawcy powoduje, że istnieje nawet możliwości zamówienia produktów bardziej niespotykanych w delikatesach, jak bepanthen, po który większość klientów udałaby się w pierwszej kolejności do apteki. W takich miejscach nie brakuje też najbardziej rozpoznawanych marek, ale i produktów bardziej powszednich, jak kawa Lavazza. Wobec tego należy przyznać, że niezwykle bogaty asortyment, jaki można spotkać w osiedlowych sklepach i wyjątkowe, wręcz personalne podejście do każdego z klientów powodują, że delikatesy wciąż są popularne pomimo dużej konkurencji ze strony wielkopowierzchniowych sklepów wielobranżowych. Małe, osiedlowe sklepy także coraz częściej są wielobranżowe co sprawia, że można nabyć tam zarówno bepanthen, jak i kapsułki dolce gusto. Te produkty, oraz więcej na: .

cukier
Napisał: Gunilla G
Na podstawie: http://www.flickr.com
Klienci w takich miejscach potrzebują najczęściej jakiegoś określonego produktu, ale dostrzegłszy ciekawy asortyment zapewne częściej będą odwiedzać delikatesy. Nie dziwi zatem, że właściciele mniejszych sklepów próbują zwiększyć swój asortyment, gdyż dzięki temu mogą zdobyć więcej klientów i zwiększyć dochody.

Aktualnie dostęp do nowych danych jest niezwykle ważny, dlatego zobacz wpis z serwisu, gdyż mówi on o zbliżonej tematyce.

Wiele osób już dawno spisało na straty takie mniejsze sklepy, ale okazuje się, że klientów wciąż przybywa i w tego rodzaju miejscach więc można podejrzewać, że jeszcze długo będą one istniały na rynku. Polecamy: kapsułki dolce gusto.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:23:54
Tagi: Produkty, sklep, klient, asortyment