restauracjamonarchia.pl- inny wymiar gastronomii

Te patyczki możesz wykorzystać na dużo sposobów, zarówno do jedzenia, jak także do pozostałych zajęć

Dzieci kochają jeść słodycze, bo to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Mamy pragną sprawić im przyjemność, ale jednocześnie martwią się, czy w podanych słodkościach nie mieści się za wiele chemii i konserwantów, jak także samego cukru.


Dziś to już nie kłopot, gdyż słodycze (witryna w tym temacie) można wytwarzać w swojej kuchni. Istnieją do tego specjalne akcesoria.


garnki
Napisał: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lody w domowym wykonaniu


Wystarczy kupić estetyczne patyczki do lodów patyczki do lodów aby wyprodukować swe własne mrożone przysmaki. To nic skomplikowanego, ponieważ w sieci można odnaleźć dużo smakowitych receptur na podobne desery. Bez wątpienia będą one tak samo smakowite, jak lody zakupione w markecie albo cukierni, a dodatkowo okażą się zdrowsze, gdyż nie zawierają sztucznych barwników oraz e-dodatków. Można w nich także ograniczyć cukier. Tak dobre lody to wspaniały element smakowitych spotkań przy stole, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym.


Lizaki dla najmłodszych w zdrowszej formie


Także lizaki mogą pochwalić się gorącym zainteresowaniem najmłodszych, lecz zazwyczaj zawierają one sztuczne barwniki i są okropnie słodkie. Czy takie łakocie też można zrobić własnoręcznie? Pewnie, że tak, należy jedynie nabyć specjalne patyczki do lizaków - zobacz patyczki do lizaków. Dzisiaj są one dostępne w wielu sklepach, w dodatku w bardzo szerokim i atrakcyjnym asortymencie.
Dzięki temu każdy ma szansę je kupić oraz wytwarzać słodycze (zobacz tu) dla siebie i swoich najbliższych. Domowe lizaki z pewnością będą wyjątkowo smaczne i urzekną dzieci. A w dodatku takie patyczki można wykorzystywać także przy zajęciach plastycznych!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-09 13:06:54
Tagi: kawy, słodycze, bar, kuchni, słodkości